Terug naar Project

Finale

Woningtype Finale - Vrijstaande woning

Zoek jij een unieke woning? De woningen van het type Finale in Triomfhof zijn extra ruim. Wat verschilt, is de indeling. Welke woning je ook kiest: beide zijn eigentijds, hebben de berging aan elkaar en bieden volop wooncomfort en ruimte.

Openheid en privacy
Bij de ene woning staat openheid centraal. Vanuit de leefkeuken loop je gelijk de woonkamer in. De andere woning heeft een indeling waarbij de keuken en de woonkamer juist gescheiden zijn. Terwijl jij met je vrienden bijpraat in de ruime woonkeuken, spelen de kinderen in de aparte woonkamer.

Creëer jouw droomwoning
De vrijstaande woning Finale biedt volop mogelijkheden. Of je nu een kantoor aan huis wilt, een gezellige speelplek voor de kinderen of extra leefruimte, het kan allemaal. Je maakt je riante woning bijvoorbeeld nóg royaler met een stijlvolle uitbouw. Het is net hoe jij het voor je ziet. Daarnaast is het mogelijk om individuele wensen buiten de keuzelijsten te realiseren, zodat de woning echt volledig aansluit op jouw woonwensen.

Parkeren op eigen kavel
Ideaal: bij deze woning heb je plek voor zeker twee auto’s op je eigen oprit. Krijg je visite? Geen probleem, bezoekers kunnen parkeren in het binnenhof.

Wordt dit jouw nieuwe thuis?
Woningtype Finale biedt je alle ruimte, flexibiliteit en duurzaam wooncomfort. Neem vandaag nog contact op met de makelaar via 074 250 17 00 of info@elstenco.nl. Jouw nieuwe woning wacht op je!

Kenmerken

Algemeen
Type Koopwoning
Eigendom Eigendom

Bouwnummers

Bouwnummer Prijs Kaveloppervlak Woonoppervlak Slaapkamer(s) Inhoud Status
1 - 327 m2 150 m2 3 - Verkocht
2 - 327 m2 150 m2 3 - Verkocht
23 - 327 m2 150 m2 3 - Verkocht
24 - 327 m2 150 m2 3 - Verkocht